Naujoji POBS ratų serija - Higienai 

Švara net drėgnoje aplinkoje

Kepykloje, mėsinėse, gabenant maistą, ar komercinėse virtuvėse - higiena yra svarbiausias prioritetas visoje maisto pramonėje.

Paprastai buvo naudojami kieti plastikiniai ratai, kad būtų patenkinti aukšti higienos reikalavimai. Ratukai neturi palikti žymių ant grindų taip pat turi būti atsparūs vandeniui. Tačiau plastikinių ratukų trūkumas yra labai didelis triukšmas riedant bei vibracija perduodama nuo ratų vežamai produkcijai.

Pasukamas ratukas POBSBūtent poliuretanu dengti ratai : kelia mažai trukšmo, negadina grindų, puikiai rieda ir labai malonus eksploatuojantTačiau paprasto poliuretano ratukams trukstą, atsparumo hidrolizei, dėl to šios ratų serijos nebuvo naudojamos maisto pramonėje. Dėl nuolatinio kontakto su vandeniu ratai koroduos ir purvas terš gamybos aplinką.

Su nauja POBS ratų seriija, BLICKLE pristato aukštos kokybės poliuretano protektoriaus ratus atitinkančius aukštą higienos reikalavimąPOBS serijos protektorius yra pagamintas iš specialiai sukurto aukštos kokybės poliuretano „Blickle Besthane Soft“, 100 procentų atsparus hidrolizei ir korozijai. Medžiaga taip pat yra labai atspari daugeliui agresyvių cheminių medžiagų. Be to, ratai turi puikią dinaminę apkrovą, pritaikytą iki 500 kilogramų. Poliuretano protektorius užtikrina komfortišką važiavimą, tylų riedėjimą ir nepalieka žymių ar spalvos pakitimų ant grindų. Ratų serijas galima naudoti be problemų esant temperatūrai nuo -25 iki +70 laipsnių Celsijaus.

Šios serijos pagamintų pasukamų ir fiksuotų ratukų kronšteinas pagamintas iš aukštos kokybės chromo nikelio nerūdijančio plieno, todėl kronšteinas taip pat yra optimalus naudoti drėgnose vietose.

Ši naujovė pasitvirtino pas daugely klientų, todėl  ratų serija tapo „Blickle“ standartinės produkcijos dalimi.

Prekė įtraukta į atmintinės sąrašą
Prekė pridėta palyginti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, daugiau informacijos - slapukų politika.