Pristatymo sąlygos

Pristatymo sąlygos

Pristatymo įkainiai visoje Lietuvoje yra vienodi, išskyrus Kuršių Neriją - jai taikomas papildomas pristatymo mokestis. 

1. Pirkėjui, registracijos formoje nurodžius adresą, prekės esančios ssandėlyje pristatomos per 2 (dvi) darbo dienas nuo gauto apmokėjimo (jei užsakant Prekę buvo pasirinktas išankstinis apmokėjimas už prekes). Pirkėjui Prekes pristato Pardavėjas, įgaliotas jo atstovas arba kurjerių tarnybos darbuotojas.

2. Kai Prekės yra pristatytos Pardavėjo, jo įgalioto atstovo ar kurjerių tarnybos darbuotojo Pirkėjui nurodytu adresu, yra laikoma, kad Prekės Pirkėjui yra perduotos.

3. Prekes atsiimti privalo pats Pirkėjas arba asmuo, kuris yra nurodytas Registracijos formoje ar užsakyme. Gavęs prekes Pirkėjas įsipareigoja tą pačią dieną informuoti Pardavėją, kad prekės yra gautos logistika@ratukai.lt elektroniniu paštu.

4. Jeigu Pirkėjas Prekės negauna, Pirkėjas ne vėliau kaip kitą dieną turi informuoti Pardavėją. Jeigu Pirkėjas neinformuoja, reiškiasi Pardavėjui jis pretenzijų neturi.

5. Gavęs prekę Pirkėjas turi patikrinti jos/jų būklę. Jei Pirkėjas pastebi, jog prekės pakuotė yra pažeista, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekių perdavimo-priėmimo dokumente bei surašyti laisvos formos Prekės pažeidimo aktą, dalyvaujant Pardavėjui, jo įgaliotam atstovui ar kurjerių tarnybos darbuotojui. Jeigu Pirkėjas šių veiksmų neatlieka, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl Prekių pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo nustatyta tvarka.

6. Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu Pirkėjui prekės nėra pristatytos laiku ar visai nepristatytos dėl Pirkėjo kaltės ar dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

7. Pardavėjo prekių pristatymo terminai netaikomi tais atvejais, jeigu sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas nurodytu elektroniniu paštu ar telefonu apie jų užsakytų prekių trūkumą. Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju atveju Pardavėjas įsipareigoja iš karto informuoti Pirkėją apie Prekių nepristatymą ir suderinti naujas Prekių pristatymo sąlygas.

8. Pristatymo kaina priklauso nuo Prekių svorio, tūrio, prekės matmenų ir pristatymo vietos, dėl to galutinė Prekės pristatymo kaina nurodoma tik suformavus užsakymą.

 

Prekė įtraukta į atmintinės sąrašą
Prekė pridėta palyginti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, daugiau informacijos - slapukų politika.