APIE MUS

Ratukai,ratukai vežimėliams, ratukai įrangai,ratukai baldams

UAB „Kronšteinų ratukų centras“ pagrindinės veiklos sritys - kronšteinų ratukų tiekimas ir techninės konsultacijos. Mes galime pasiūlyti ir pritaikyti visoms pramonės sritims kronšteinų ratukus. Mes atstovaujame Vokietijos gamintoją BLICKLE Räder+Rollen GmbH u. Co. KG, Anglijos gamintoją ALWAYSE Engineering limited, Italijos gamintoją Martin S.r.l., Ispanijos gamintoją Tecnodin, S.L.‎

Kokybė, patikimumas ir inovacijos - tai Blickle Räder+Rollen GmbH u. Co. KG ekonominės sėkmės pagrindas. Kompanija buvo įkurta 1953 metais, šiuo metu Blickle yra vienas patikimiausių ratukų ir kronšteinų ratukų ir jų aksesuarų gamintojas. Blickle teikia ratukus ir kronšteinų ratukus visų rūšių transporto įrangai. Blickle gamina daugiau kaip 30 000 rūšių standartinių ratukų ir kronšteinų ratukų, kurių apkrova yra nuo 20 kg iki 50 tonų.

ALWAYSE ENGINEERING buvo įkurta 1939 metais Birmingeme, Anglijoje. Kompanija gamina įvairios paskirties rutulinius ratukus, atramas. Stiklo pramonei ratukus, kurie yra pramonės standartas stiklo perdirbėjams visame pasaulyje.

Martin yra gamintojas išlyginamuoju komponentų, atramų, anti-vibracinių atramų. Produktų asortimentas yra daugiau nei 4000 standartinių atramų ir yra orientuotas patenkinti kiekvieno pramonės sektoriaus poreikius. Bendrovės politika yra: kokybė palankiomis kainomis; paslaugų efektyvumas; lankstumas įgyvendinant papildomus spendimus.

Tecnodin, S.L.‎ - Gamina didelį asortimentą įvairios paskirties rankenėles, rankenas, rutulio formos rankenas, kamštelius (akles) su sriegiu ir be sriegio įvairiems vamzdžiams.

Prekė įtraukta į atmintinės sąrašą
Prekė pridėta palyginti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, daugiau informacijos - slapukų politika.