Mokėjimo būdai

Mokėjimo būdai

1. Prekių kainos ratukai.lt elektroninėje parduotuvėje yra nurodytos eurais, įskaitant tuo metu pagal teisės aktus galiojantį PVM dydį.

2. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti:

  2.1 Banko pavedimu.

  2.2 Grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu Priegliaus g. 8, Vilnius.

3. Kai Pardavėjas gauna apmokėjimą už prekes arba gaunamas patvirtinimas dėl pirkimo finansavimo, patvirtinamas prekių užsakymas ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

4. Prekių kaina po to, kai Pardavėjas patvirtino užsakymą, nesikeičia, išskyrus atvejus, kaip prekės kaina pakito dėl informacinių sistemų techninės klaidos, akivaizdžių klaidų ištaisymo ar kitų nuo Pardavėjo nepriklausančių esminių priežasčių (esant šias priežastis pagrindžiantiems įrodymams). Jei tokiu atveju Pirkėjas nesutinka įsigyti prekę nauja kaina, Pirkėjas gali atsisakyti užsakymo informuodamas apie tai Pardavėją per 2 (dvi) darbo dienas. Anuliavus užsakymą šiame punkte numatyta tvarka, Pirkėjui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos.

5. Pirkėjas, patvirtindamas Taisykles, sutinka, kad prekių pirkimo dokumentai – PVM sąskaitos faktūros, kurios kartu yra ir prekių garantiniai lapai, jam būtų pateikiamos elektroniniu būdu Pirkėjo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu iš karto po užsakymo užbaigimo. PVM sąskaitose faktūrose nurodomos pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir kiti buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų patvirtinti būtini pateikti duomenys.

Prekė įtraukta į atmintinės sąrašą
Prekė pridėta palyginti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, daugiau informacijos - slapukų politika.